Katalog wystawców

Katalog wystawców 2018-06-29T09:00:54+00:00
Kategoria firmy
Hala
A.B.A. Automotive.png

Nasza firma od 2002 roku produkuje naciągowe oprawy łożyskowe. Posiada certyfikat TS16949. Na skalę światową współpracujemy z wieloma OEM.Nasza firma od 2002 roku produkuje naciągowe oprawy łożyskowe. Posiada certyfikat TS16949. Na skalę światową współpracujemy z wieloma OEM.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
C3.15
sahler logo.jpg

Wycieraczki 3D specjalne dla samochodów poszczególnych marek i modeli, wycieraczki samochodowe uniwersalne, zestawy do gałek i mieszków do dźwigni zmiany biegów, wtryskowe listwy drzwiowe, wytłaczane listwy drzwiowe, końcówki wydechowe niklowane. AK Deniz Otomotiv Ltd. Od 1997 roku prowadzi działalność w Stambule opartą na eksportowaniu wyrobów wyprodukowanych w Turcji.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
c3.14
autosiatki.png

JESTEŚMY PRODUCENTEM SIATEK SAMOCHODOWYCH POZWALAJĄCYCH UPORZĄDKOWAĆ I ZORGANIZOWAĆ PRZESTRZEŃ W BAGAŻNIKU. NASZE PRODUKTY ZNAJDUJĄ SWOJE ZASTOSOWANIE W WSZYSTKICH MODELACH AUT. WYKONUJEMY RÓWNIEŻ NIETYPOWE PROJEKTY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, PRZYCZEP, AUTOBUSÓW, TRAMWAJÓW ITP.

Hala / hall
C
cabu.png

Nasza firma zaczęła swoją działalność w 1992 roku od sprzedaży części zamiennych, a od roku 2002 rozpoczęła produkcję. Dzięki wysokiej technologii wachlarz swoich wyrobów rozszerzyliśmy o części zamienne z tworzywa sztucznego w bazie poddostawców przemysłu motoryzacyjnego budując jednocześnie wysoką jakość i zaufanie w swojej branży.

Hala / hall
C
logo-Carsen-ASH.png

Carsen Auto Części to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą części samochodowych.
Od lat ściśle współpracujemy z hurtownią części Polcar PPH – jednym z największych w Europie dystrybutorów części samochodowych, specjalizującej się w częściach nadwozia.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
16
bitmap LOGO HASŁO3.png

JESTEŚMY WYNALAZCĄ, PRODUCENTEM I DYSTRYBUTOREM PREPARATÓW CERAMIZER. NASZE PRODUKTY POZWALAJĄ ZABEZPIECZYĆ I ZREGENEROWAĆ MECHANIZMY. PREPARATY CERAMIZER WYTWARZAJĄ POWŁOKĘ CERAMICZNĄ NA POWIERZCHNIACH METALOWYCH W CZASIE ICH NORMALNEGO UŻYTKOWANIA. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ ORAZ UZNANIE KLIENTÓW.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
cERAMIZER
logo.jpg

Znana marka DIPP oferuje Klientom najwyższej jakości wycieraczki samochodowe. Cenimy komfort, profesjonalizm, a szczególnie bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Nasze produkty cieszą się uznaniem klientów w kraju i zagranicom. Zapraszamy do zakupów.
DIPP w swojej ofercie ma wycieraczki płaskie, wycieraczki hybrydowe, wycieraczki dedykowane oraz wycieraczki na tylną szybę.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
C2.10
LOGO-2.jpg

Działamy na rynku od ponad 35 lat. Specjalizujemy się w wyposażaniu warsztatów i stacji kontroli pojazdów. Zapewniamy doradztwo techniczne. zaufało NAM wielu pasjonatów motoryzacji w Polsce i tysiące warsztatów samochodowych.

Hala / hall
C
LOGO.jpg

Klamki zewnętrzne do drzwi, skrzynki bezpieczników, listwy czołowe do Fiata, Renault, Peugeot, Citroen i Opla przy użyciu plastikowych form wtryskowych .Nasza firma prowadzi sprzedaż i produkcję samochodowych części zapasowych od 2000 roku. Produkuje klamki zewnętrzne otwierania do drzwi, skrzynki bezpieczników, listwy czołowe przy użyciu plastikowych form wtryskowych.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
C3.17
Golland-EV-2.png

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu oraz produkcji opraw oświetleniowych, a także systemów dedykowanych portom lotniczym, wychodzimy naprzeciw nowym trendom oraz wymaganiom stawianym współczesnej motoryzacji. Proponujemy rozwiązania łączące nowoczesne oświetlenie zewnętrzne zintegrowane z systemami ładowania samochodów elektrycznych do celów prywatnych, jak i publicznych.

Hala / hall
C
Logo.png

Firma, dla której liczy się dobra kondycja fizyczna i profilaktyka zdrowia. w ofercie znajdują się między innymi innowacyjne produkty fitness oraz sprzęt masujący. zapraszamy na stoisko w celu przetestowania na własnej skórze jak działają nasze produkty!

Hala / hall
E
HopePolskaB&W.jpg

Witam. Hope Polska jest producentem Zderzaków i stopni do Pojazdów dostawczych. Naszym głównym celem jest ochrona twojego pracownika i pojazdu. Gama produktów zawiera proste zderzaki, zderzaki z dodatkowymi stopniami oraz z hakami holowniczymi. Zapraszamy na nasza stronę internetową http://www.hope-polska.pl
Pozdrawiam Michał Wawszczak

Hala / hall
C
Iron FT.jpg

Iron FT od 1994 roku zajmuje się powiększaniem wydajności drogą automatyzacji montażu, systemów zasilania i procesów testowania, budowaniem linii technologicznych, wnoszeniem wkładu w minimalizację kosztów, podwyższanie jakości produkcji oraz projektowaniem i budowaniem automatycznych maszyn o wysokich standardach dla naszych klientów.

Hala / hall
C
Kasar.png

Firma Kasar Kardeşler A.Ş. została założona w 1972 roku w Stambule. Produkujemy w bazie poddostawców wyroby pod marką W.P.I (Work Parts Industry) części zamienne dla Peugeot, Citroen, Renault, Fiata i Opla, które eksportujemy i oferujemy sprzedaży hurtowej..Tylne wycieraczki, klamki do drzwi, gałki do dźwigni zmiany biegów, listwy drzwiowe, anteny, zapasowe zbiorniki wody,

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
C3.16
kolchuga_logo1.jpg

Nasze przedsiębiorstwo pracuje od roku 1998. Dziś seryjnie produkujemy systemy osłony silnika ze stali TM Kolchuga, przeznaczone dla ponad 2000 modeli samochodów. Osłona i elementy mocowania niezawodnie chronione przed korozją specjalną powłoką ZiPoFlex®.

Hala / hall
C
logo-kuyawski.png

dystrybutor maszyn do regeneracji filtrów cząstek stałych dpf kjm 1800 premium
importer i dystrybutor części samochodowych kuyawski motoparts
w ofercie: części do turbosprężarek, chłodnice spalin egr

Hala / hall
C
LanLogoLandirenzo655x400px_2018.png

Firma Landi Renzo SPA, założona w 1954, jest największą spółką w ramach grupy Landi. Już od przeszło sześćdziesięciu lat, jako jeden z głównych producentów światowych w dziedzinie systemów na LPG i CNG do napędu pojazdów.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
p.8.40
logo-MATRADE-(outline).png

Malezyjska Agencja ds. Promocji Eksportu (MATRADE) została założona w dniu 1 marca 1993 r. jako wyspecjalizowana agencja malezyjskiego Ministerstwa Handlu Międzynarodowego I Przemyslu (MITI). Do zadań MATRADE należy przede wszystkim Promocja I rozwój handlu zagranicznego Malezji ze szczególnym naciskiem na EKSPORT TOWARÓW I USŁUG.

Hala / hall
C
logo-multichem_profix.png

MULTICHEM SP. Z O.O. JEST POLSKĄ FIRMĄ DOSTARCZAJĄCĄ KOMPLETNE ROZWIĄZANIA DLA SAMOCHODOWYCH NAPRAW LAKIERNICZYCH, OFEROWANE POD MARKĄ PROFIX:
SYSTEMY DOBORU KOLORÓW LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH
PODKŁADY, GRUNTY, SZPACHLÓWKI POLIESTROWE
LAKIERY BEZBARWNE
INNE PREPARATY LAKIERNICZE
MULTICHEM OFERUJE NOWOCZESNE I INNOWACYJNE SYSTEMY DLA LAKIERNICTWA RENOWACYJNEGO.

Hala / hall
C
Onka.JPG

CM ONKA OTOMOTIV SAN. LTD. Dzięki ponad 38-letniemu doświadczeniu w gumowych częściach motoryzacyjnych produkuje wysokojakościowe formierskie elementy łączone kauczukowo-metalowe, poliuretanowe, przewody paliwowe, połączenia silnikowe i inne części zamienne dla przemysłu motoryzacyjnego.

Hala / hall
C
Pokazuje / showing 1 - 20 z 32 wyników / results