Hosted buyers

Hosted buyers 2018-06-20T09:00:25+00:00

Dzięki uruchomionemu przez Ptak Warsaw Expo programowi hosted – buyers, który jest z sukcesem rozwijany, Automotive Parts Expo, stanowią platformę spotkań polskich producentów szeroko rozumianego rynku motoryzacyjnego z potencjalnymi partnerami biznesowymi z zagranicy, umożliwiając zwiększenie eksportu polskim firmom.

Jako pierwsi w Polsce wyszukujemy dla naszych klientów partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności i zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych. We współpracy z naszymi patronami i partnerami organizujemy szereg konferencji i seminariów, które mają sprzyjać rozwojowi współpracy polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi, a wszystko po to, aby zwiększyć międzynarodową wymianę handlową.

W ramach programu Hosted Buyers organizator zapewnia minimum trzech potencjalnych partnerów biznesowych do rozmów dedykowanych podczas APE. Partnerzy zagraniczni wybierani są w oparciu o profil wskazany przez przedsiębiorcę. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych poszukiwaniem nowych rynków zbytu dla swoich produktów gorąco zachęcamy do kontaktu z Zespołem Targowym.

Formularz zgłoszeniowy