O targach

O targach 2018-06-21T12:52:19+00:00

Targi Techniki Motoryzacyjnej Automotive Parts Expo to nie tylko wydarzenie biznesowe, ale również szkolenia i konferencje dla profesjonalistów. Wydarzenie, podzielone jest na 2 etapy.

Pierwsze dwa dni typowo branżowe na którym serwsianci, mechanicy, lakiernicy będą mogli dowiedzieć się na dedykowanych szkoleniach o nowościach z ich dziedziny, prowadzonych przez liderów z branży Automotive. W tym czasie również zapraszamy klientów branżowych z całej europy, poprzez dział zagraniczny, który zajmuje się pozyskiwaniem dla państwa klientów. Specjalnie w tym celu stworzony.

Drugi etap dla wystawców to przedstawienie produktu dla klienta końcowego, co pomaga w wyborze części i ich dostawców oraz wzmocni świadomość kupującego wobec marek zastępczych do starszych aut, informuje o możliwości regeneracji części, a nie koniecznie kupna zamienników.

W tym roku wdrożyliśmy programy które pomogą zarówno w pozyskaniu klienta biznesowego (hosted buyers) jak również wykwalifikowanego pracownika, którego coraz ciężej znaleźć na polskim rynku (Dni Kariery).