O organizatorze - PTAK WARSAW EXPO

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych.

Co roku w Ptak Warsaw Expo organizowane jest ponad 80 imprez wystawienniczych, które odwiedza ponad 200 tysięcy zwiedzających z kilkunastu krajów świata. Cześć z tych wydarzeń to już dziś największe branżowe imprezy w tej części Europy.

Ptak Warsaw Expo zostało stworzone również z myślą o najbardziej wymagających zewnętrznych Organizatorach imprez, którzy cenią przede wszystkim jakość i innowacyjność obiektu. Jego rozmiar predystynuje to miejsce do obsługi największych wydarzeń wystawienniczych i eventowych. To jedno z zaledwie kilku takich miejsc w Polsce!

Firma należy do Globalnego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, grupującego wiodące centra wystawiennicze na świecie. Certyfikat UFI gwarantuje międzynarodową jakość realizowanych targów i transparentność publikowanych danych imprez.

Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od międzynarodowego portu lotniczego im. Chopina oraz 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy. Położenie obiektu przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz węzła dróg ekspresowych z autostradą A2 stwarza idealne warunki dojazdu ze wszystkich kierunków Polski.

15 minut
od centrum
Warszawy

doskonały
układ
komunikacyjny

10 minut
od portu lotniczego